Konkurs na pomocników Świętego Mikołaja w Wiśle

Konkurs na pomocników Świętego Mikołaja w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 18 listopada, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

Ruszyła niezwykła akcja na Mikołajki z myślą o najmłodszych organizowana przez Wiślańskie Centrum Kultury. Już 6 grudnia Święty Mikołaj spotka się z dziećmi w każdej dolinie, by wręczyć im prezenty z okazji nadchodzących świąt i zaprosić do wspólnej zabawy.

Niestety, Mikołaj ma dużo pracy, dlatego potrzebuje pomocy. Z tego powodu urządzono konkurs, w którym poszukuje się asystentów Świętego Mikołaja, po jednym na każdą z wiślańskich dolin. Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Wystarczy nagrać krótki filmik, gdzie odpowie się na pytanie konkursowe “Co zrobilibyście, jeśli zostalibyście Pomocnikiem Świętego Mikołaja?”, a nagranie lub link do niego umieścić na wyznaczonej stronie.

Oprócz samego tytułu Pomocnika, zwycięzcy konkursu otrzymają paczki z prezentami prosto od Świętego Mikołaja! Na zgłoszenia WCK oczekuje do dnia 30 listopada.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/UECEXKyGKpn4coEo9

Komentarze (1)

grudzień coraz bliżej znòw miasta będa ładnie rozświetlone w światecznych kolorach

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.