Konkurs fotograficzny z DK Mikra

Konkurs fotograficzny z DK w Mikuszowicach Krakowskich

Konkurs fotograficzny z DK Mikra

Data Wydarzenia: do 18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy ciekawą propozycję zabawy dla tych, którzy lubią robić zdjęcia. Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich w Bielsku-Białej organizuje konkurs fotograficzny na najbardziej zwariowaną fotografię z wakacji pod nazwą Zakręcona Fotka Wakacyjna. Celem akcji jest pobudzanie kreatywności, rozwijanie wyobraźni i, oczywiście, dobra zabawa.

Na czym polega konkurs fotograficzny Zakręcona Fotka Wakacyjna? Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zrobić ciekawe, niebanalne, odlotowe zdjęcie i wysłać je do DK w Mikuszowicach Krakowskich. Ważne, by przesłane zdjęcie kojarzyło się lub było pamiątką z trwających wakacji. Liczy się przede wszystkim pomysłowość oraz niestandardowe wykonanie. Fotka ma przyciągać uwagę i intrygować publiczność.

Zgłoszenia do konkursu fotograficznego można przesyłać do 18 września na adres emailowy DK w Mikuszowicach Krakowskich. Po tym czasie zostanie wyłoniony zwycięzca. Do wygrania są nagrody rzeczowe i dyplomy uczestnictwa.

fot. DK Mikuszowice KrakowskieBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.