Koncert Zespołu Riffertone w Bielsku-Białej

Koncert Zespołu Riffertone w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 18 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Galeria BWA.

——

W tej niebagatelnej scenerii, pośród obrazów i dzieł sztuki, koncert da zespół Riffertone, lokalna gwiazda polskiej sceny muzycznej. Na niesamowite wydarzenie dla fanów bluesa, popu i jazzu zapraszamy do Bielska-Białej w czwartek 18 listopada o godzinie 19:00.

Riffertone to formacja złożona z dwóch muzyków: gitarzysty Alberta Kokoszewskiego i wokalisty Jarosława Krużołka, którzy rozpoczęli współpracę w 2006 roku. Ich cechą charakterystyczną jest szeroki repertuar stylistyczny – grają muzykę z pogranicza różnych typów w taki sposób, by każdy znalazł coś tylko i wyłącznie dla siebie. Obaj współpracowali z artystami wielkiego formatu, m.in. z Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim, Markiem Raduli, brali także udział w siódmej edycji popularnego programu rozrywkowego “Must be the Music”.

Dzięki występom na jednej scenie np. z Anną Dąbrowską i Natalią Kukulską zyskali ogromne doświadczenie i umiejętności. Z tego powodu naprawdę warto obejrzeć koncert regionalnych muzyków, którym udało się zaistnieć w kraju.

fot. Rifferton Faceobok

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.