Koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Cieszynie

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 26 listopada 2021, godzina: 18:00.
Miejsce: Cieszyn, Teatr im. Adama Mickiewicza.

——

Już 26 listopada o godzinie 18:00 zespół Raz Dwa Trzy razem ze swoją wierną publicznością będzie świętować 30-lecie własnej działalności na polskiej scenie artystycznej. W ten sposób członkowie grupy pragną wyrazić wdzięczność słuchaczom, którzy trzymali się z nimi od początków kariery. Ze swoimi sympatykami zobaczą się w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza.

Jubileuszowy koncert pt.: “30 lat jak jeden koncert” zabierze nas w niepowtarzalną muzyczną podróż do najlepszych lat funkcjonowania formacji, czyli do czasów, kiedy cieszyli się dużą popularnością dorastającego pokolenia młodych ludzi. Usłyszymy największe hity zespołu, w tym wielokrotnie nagradzany singiel “Trudno nie wierzyć w nic” czy piosenki poetyckie, np. “SkąDokąd”. Nie tylko fani grupy będą zadowoleni – występ nacieszy też oczy i uszy entuzjastów rocka połączonego z utworami lirycznymi w postaci wierszy sławnych autorów.

Szykuje się piątkowy wieczór pełen wrażeń i nostalgii!

fot. Zespół Raz Dwa Trzy Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.