Koncert Wiedeński z Klasą i Humorem

Koncert Wiedeński z Klasą i Humorem

——

Data Wydarzenia: 22 listopada 2021, godzina: 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Centrum Kultury.

——

Dnia 22 listopada (poniedziałek) w Domu Muzyki należącym do Bielskiego Centrum Kultury zabrzmi wyjątkowy koncert. Usłyszymy najwspanialsze arie i duety operowe w wykonaniu polskich oraz światowych solistów prezentujących niesamowity wręcz talent wokalny. Miłośników twórczości Johanna Straussa zapraszamy na zapadający w pamięć występ, który rozpocznie się o godzinie 19:00.

Wśród grona artystów znajdą się takie wybitne sławy jak np.:

  • Agata Sava, polska mezzosopranistka, występująca na scenach całego świata, m.in. w Pradze, Chicago, Zurychu, Genewie;
  • Anita Rywalska, sopranistka, śpiewaczka w programie telewizyjnym “Akademia Humoru”;
  • Oskar Jasiński, tenor, laureat wielu międzynarodowych konkursów;
  • Artur Banaszkiewicz, polski wirtuoz skrzypiec, wykonawca utworów nie tylko klasycznych;
  • zespół MaesQuartet, grupa instrumentalna o niezwykłym brzmieniu;

Podczas koncertu nie zabraknie najznakomitszych utworów klasycznych – uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć przede wszystkim najbardziej znane melodie spod pióra kompozytora Johanna Straussa, a także pieśni, opery i operetki Franza Schuberta, Roberta Schumanna, Georgesa Bizeta oraz innych genialnych autorów.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.