Koncert w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Ustroniu

Koncert w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Ustroniu

Koncert w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Ustroniu

Data Wydarzenia: 9 grudnia, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Mieście Ustroń zaprasza wszystkich wiernych na niezwykły koncert w wykonaniu Chóru Mieszanego Apollo ze Słowacji pod batutą słynnego dyrygenta Milana Koleny. Patronami wydarzenia są m.in. Uniwersytet Śląski w Katowicach i Instytut Sztuk Muzycznych w Cieszynie.

Chór Mieszany Apollo z Uniwersystetu w Bratysławie na Słowacji to formacja, która często pojawia się na wielu konkursach chóralnych w naszym kraju. Tym razem grupa pod batutą profesora Milana Koleny wystąpi w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki im. Prof. Józefa Świdra. To wyjątkowy koncert, na którym warto się pojawić.

Koncert Chóru Mieszanego Apollo ze Słowacji odbędzie się w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Ustroniu w piątek 9 grudnia o godzinie 17:00.

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.