Koncert Trio - Michał Łangowski, Martin Kac, Wojciech Szymański w Brennej

Koncert Trio – Michał Łangowski, Martin Kac, Wojciech Szymański w Brennej

——

Data Wydarzenia: 6 listopad, godzina 20:00.
Miejsce: Brenna, Schronisko PTTK Błatnia.

——

Brenna, a ściślej mówiąc Schronisko na Błatniej, stanie się areną do niezapomnianych przeżyć muzycznych. Specjalnie dla turystów przebywających w ośrodku wystąpi trzech muszkieterów: Michał Łangowski, Martin Kac i Wojciech Szymański, czyli trzech muzyków z gitarą. Magiczny koncert odbędzie się w sobotę 6 listopada o godzinie 20:00.

Dla publiczności zagrają kolejno:

  • Michał Łangowski – autor tekstów oraz piosenek, gitarzysta i lider zespołu Cisza jak ta, wykonującego poezję śpiewaną i poetycką. Tworzy współczesne aranżacje muzyczne do wierszy autorstwa znanych polskich poetów, np. Bolesława Leśmiana, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Kazimierza Przerwy-Tetmajera. W ciągu 16 lat współpracy zagrał ze swoją formacją ponad 1100 koncertów, wydał 13 płyt z całą setką utworów, a także ma na własnym koncie 3 autorskie płyty solowe.
  • Martin Kac – gitarzysta, który zadebiutował na scenie muzycznej w ramach duetu M&M ze wspomnianym wyżej Michałem Łangowskim. Ich wspólna praca artystyczna wynikła z koncertowania online, a jej owocem jest album o tytule “Wiosenki”.
  • Wojciech Szymański – założyciel i lider zespołu Dom o Zielonych Progach. Twórca projektu poetycko-muzycznego pt.: “W górach jest wszystko, co kocham”, który prezentował w październiku razem z zespołem na terenie Schroniska PTTK na Błatniej. Pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i śpiewa jednocześnie.

Wspólnie stanowią niepowtarzalne trio gitarowe. Ich występ z pewnością warto obejrzeć.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.