Koncert Sławek Uniatowski The Best Of II w Oświęcimiu

Koncert Sławek Uniatowski The Best Of II w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 20 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Centrum Kultury.

——

Po pierwszej udanej trasie artystycznej typu The Best Of, wokalista i kompozytor Sławek Uniatowski rozpoczyna drugą edycję koncertów z repertuarem piosenek autorstwa swoich polskich i zagranicznych idoli. Miłośników lat 70. i 80. XX wieku oraz muzyki symfonicznej zachęcamy na występ, który odbędzie się w Oświęcimskim Centrum Kultury w sobotę 20 listopada o godzinie 19:00.

Dla niezorientowanych – Sławek Uniatowski to tekściarz, multiinstrumentalista, aktor, asystent takich gwiazd jak np. Maryla Rodowicz czy David Foster. Od 2019 roku gra rolę Leszka Krajewskiego w serialu “M jak Miłość”, jednak najlepiej realizuje się na polu muzycznym. Posiada niesamowity talent do tworzenia coverów przebojów bardzo znanych artystów nie tylko z rodzimego kraju, ale i również z zagranicy.

Oprócz swoich autorskich utworów z debiutanckiej płyty pt. “Metamorphosis”, na trasie koncertowej z serii The Best Of wykonuje własne wersje największych hitów czterech wielkich artystów: Zbigniewa Wodeckiego, Grzegorza Ciechowskiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. Jego ciepły baryton w połączeniu z niesamowitą atmosferą oraz wyjątkową symfoniczną aranżacją sprawi, że ten pełen emocji wieczór na długo zapisze się w pamięci słuchaczy.

fot. Sławomir Uniatowski Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.