Koncert Roksany Węgiel w Bielsku-Białej

Koncert Roksany Węgiel w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 2 grudzień, 2021; godzina 18:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki.

——

Dom Muzyki w Bielsku-Białej będzie gościć wyjątkową i popularną artystkę – zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, czyli Roksana Węgiel, odwiedzi Bielsko i da niesamowity koncert, prezentując swój najlepszy repertuar. Zapraszamy już w czwartek 2 grudnia o godzinie 18:00, przy czym nieletnich fanów Roxie uprasza się o otrzymanie zgody lub towarzystwo rodzica albo opiekuna.

Roksana Węgiel to swoiste zjawisko polskiej sceny artystycznej. Większość z nas kojarzy Roksanę Węgiel z występu na Eurowizji i jej przeboju pt.: “Anyone I want to be”, który swego czasu był grany niemal codziennie na falach stacji radiowych. Okazuje się, że jest nie tylko znakomitą piosenkarką popową i laureatką prestiżowych nagród muzycznych. Obecnie udziela się także jako prezenterka telewizyjna, m.in. współprowadzi program rozrywkowy “You Can Dance – Nowa generacja”, uczestniczy również w działaniach charytatywnych. Najbardziej realizuje się jednak w muzyce, czego dowodem jest nieustająca popularność jej twórczości wśród młodzieży.

Na koncercie z pewnością usłyszymy największe hity Roxie, w tym piosenki “Żyj”, “Lay Low”, “Dobrze jest jak, jest” czy “Nowa Ja”.

fot. Roksana Węgiel Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.