Koncert "Queen - Symfonicznie" w Bielsku-Białej

16 stycznia: Koncert “Queen – Symfonicznie” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 16 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

Dom Muzyki w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza na wydarzenie stworzone specjalnie z myślą o fanach nieśmiertelnego zespołu rockowego Queen i miłośników muzyki klasycznej. W dniu 16 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się niesamowity, dwugodzinny spektakl z gościnnym udziałem chóru oraz orkiestry symfonicznej Alla Vienna.

Prawdziwy fan rocka i funku na pewno kojarzy ten brytyjski zespół Queen z legendarnym artystą Freddym Mercurym na czele. Tym razem uczestnicy koncertu usłyszą wyjątkowe, symfoniczne aranżacje najbardziej znanych przebojów grupy Queen, w tym “One Vision”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody” czy “Barcelona”, całość w wykonaniu utalentowanej orkiestry Alla Vienna, czyli formacji złożonej z siedmiu muzyków z bogatym dorobkiem estradowym i koncertowym.

Dodatkową atrakcją występu będzie postać śpiewającego aktora, który wcieli się w postać Freddiego Mercury’ego, przez co widzowie będą mieli wrażenie, jakby widzieli i wręcz słyszeli lidera zespołu Queen na żywo.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.