Pożegnanie Lata, czyli koncert w Kawiarni Klimczokówka

Koncert Pożegnanie Lata w bielskiej Kawiarni Klimczokówka

Pożegnanie Lata, czyli koncert w Kawiarni Klimczokówka

Data Wydarzenia: 18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Skończyły się już wakacje i powoli zbliża się jesień. Z tej okazji w niedzielę 18 września w bielskiej Kawiarni Klimczokówka odbędzie się wyjątkowy koncert na pożegnanie lata w wykonaniu utalentowanych instrumentalistów: Elżbiety Mach i Mariusza Borowicza. Obydwoje wykonają błyskotliwe covery piosenek polskich i zagranicznych artystów, m.in. Alana Walkera czy Zbigniewa Wodeckiego.

Elżbieta Mach i Mariusz Borowicz to dwójka młodych, niezwykłych instrumentalistów. Ona na co dzień gra na skrzypcach elektrycznych, a on na gitarze. Razem stworzyli serię fantastycznych przeróbek najbardziej popularnych utworów wszech czasów – w Kawiarni Klimczokówka usłyszymy covery piosenek Alana Walkera, Michaela Jacksona, zespołu The Beatles, Marka Grechuty i Zbigniewa Wodeckiego w aranżacji instrumentalnej. Koncert zadedykowany został zmarłej przyjaciółce dwójki artystów, która przez 9 lat udzielała się w Fundacji Nadzieja i prowadziła zajęcia relaksacyjne z Tai Chi, również dla klientów Kawiarni Klimczokówka.

Chętnych do wysłuchania dobrze znanych utworów w zupełnie nowej wersji zachęcamy do odwiedzin w Kawiarni Klimczokówka – koncert startuje już o godzinie 16:00. Wstęp wolny!

fot. Kawiarnia Klimczokówka – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.