15 stycznia: Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń" w Żywcu

15 stycznia: Koncert Operetkowy “Ze Straussem przez Wiedeń” w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 15 stycznia, 2022.
Miejsce: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury.

——

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów muzyki klasycznej do udziału w niezwykłej, uroczystej gali z okazji szczęśliwego rozpoczęcia nowego, 2022 roku! Wyjątkowy wieczór w doborowym towarzystwie utworów największych kompozytorów z całego świata odbędzie się 15 stycznia o godzinie 17:00.

Na uczestników wydarzenia czekają utalentowani instrumentaliści, doświadczeni dyrygenci, a przede wszystkim najcudowniejsza muzyka rodem z klasycyzmu. W programie nie zabraknie melodii dobrze znanych i uwielbianych przez prawdziwych koneserów klasyki. Usłyszymy najpiękniejsze arie oraz duety operowe autorstwa Straussa, Pucciniego, Lehara i innych, w tym “Usta milczą, dusza śpiewa”, “W rytm walczyka” czy “Czardasz”, wszystko zagrane przez laureatów światowych konkursów muzycznych, którzy koncertują nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą.

Elegancja połączona z poczuciem dobrego humoru – w trakcie tego koncertu z pewnością nikt nie będzie się nudził!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.