Koncert Noworoczny "Z muzyką przez wieki" w Cieszynie

Koncert Noworoczny “Z muzyką przez wieki” w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 29 styczeń, 2022.
Miejsce: Cieszyn, Teatr im. Adama Mickiewicza.

——

W dniu 29 stycznia o godzinie 18:00 w Cieszynie odbędzie się jeden z ostatnich uroczystych koncertów noworocznych, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operowe wszech czasów. Organizatorzy, czyli Macierz Ziemi Cieszyńskiej, zaprasza wszystkich zainteresowanych do cieszyńskiego Teatru im. Adama Mickiewicza na przełożony spektakl dla ucha.

“Z muzyką przez wieki” to hasło przyświecające cieszyńskiemu koncertowi. Nic dziwnego – w trakcie występu usłyszymy wspaniałe klasyczne utwory autorstwa największych kompozytorów, począwszy od samego klasycyzmu, a kończąc na czasach współczesnych. Na deskach scenicznych zobaczymy zaś utalentowanych artystów ziemi cieszyńskiej i nie tylko, m.in. orkiestrę Artis Symphony Orchestra, sopranistkę Olivię Ohl-Szulik i tenora Michała Borkowskiego. Całość w niezwykle uroczystym, eleganckim wydaniu.

Cały dochód ze sprzedaży biletów na koncert zostanie przeznaczony na specjalny Fundusz Stypendialny stworzony przez Macierz Ziemi Cieszyńskiej.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.