Koncert Niebanalne Piosenki Michała Kowalonka w Oświęcimiu

Koncert Niebanalne Piosenki Michała Kowalonka w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 10 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Muzeum Jakob Haberfeld Story.

——

Już w środę 10 listopada o godzinie 19:00 w oświęcimskim muzeum Jakob Haberfeld Story wystąpi Michał Kowalonka. W tej niebagatelnej lokalizacji da niesamowity koncert, na którym zagra tytułowe niebanalne piosenki, czyli autorski dobór wyjątkowych, dobrze znanych utworów. Chętnych do usłyszenia solidnych, rockowych brzmień sprzed dekady zachęcamy do zakupienia biletów.

Michał Kowalonka to polski muzyk, który rozgłos zyskał dzięki współpracy z wieloma grupami muzycznymi. W latach 2012 – 2018 grał na gitarze i wykonywał nowy repertuar formacji Myslovitz, jego głos można usłyszeć m.in. w utworze “Prędzej, później, dalej”. Jednocześnie udzielał się jako członek eksperymentalnego zespołu Snowman z Poznania, grającego muzykę z pogranicza rocka alternatywnego. Ma ogromne doświadczenie muzyczne, dużo podróżował po świecie, gdzie występował u boku Lenny’ego Kravitza czy Hoziera. Obecnie chętniej koncertuje jednak solo.

Na swoich występach prezentuje nietypowe, osobiście wybrane przeboje z repertuarów zespołów, z którymi współpracował, a także własne, autorskie projekty, m.in. album pt.: “O Miłości w Czasach Powstania”.

fot. Facebook Michał Kowalonka

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.