Koncert Muzyki Zespołu Metallica w aranżacji symfonicznej w Bielsku-Białej

Koncert Muzyki Zespołu Metallica w aranżacji symfonicznej w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 14 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w BCK.

——

Scream Inc., grupa muzyków z Ukrainy grająca utwory z repertuaru sławnej Metalliki, powraca do Polski na wyjątkową trasę koncertową zatytułowaną “Muzyka Zespołu Metallica symfonicznie”. Już 14 listopada o godzinie 19:00 w Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kultury usłyszymy najsłynniejsze przeboje jednego z najlepszych zespołów heavymetalowych i thrashmetalowych w zupełnie nowej, orkiestrowej aranżacji.

Scream Inc. należy do grona tzw. Tribute Bandów. Jego działalność polega na jak najwierniejszym odtwarzaniu dzieł, zachowań scenicznych i przedstawień muzycznych wcześniej istniejącej lub równolegle koncertującej grupy muzycznej. Podczas występów na żywo artyści starają się możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginalnych zespołów w każdym aspekcie, nawet jeśli chodzi o kwestie typu brzmienie i wygląd. Nic w tym dziwnego, że lider Scream Inc. Max Rozkrut jest niezwykle ceniony za swoją zdolność do imitowania barwy głosu legendarnego Jamesa Hetfielda z Metalliki.

Po niewątpliwym sukcesie w gdańskiej Protokulturze Scream Inc. znów spróbują szczęścia i tym razem po raz pierwszy w historii pojawią się w Bielsku-Białej razem z Orkiestrą Symfoniczną Orion. To połączenie muzyki metalowej z orkiestralnymi tonami – z pewnością warto posłuchać takiej niecodziennej kombinacji.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.