Koncert Krystiana Ochmana w Bielsku-Białej

14 stycznia: Koncert Krystiana Ochmana w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 14 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

W Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kultury pojawi się wkrótce jedna ze wschodzących gwiazd rodzimej sceny muzycznej, czyli Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji popularnego programu The Voice of Poland. Jego występ z pewnością spodoba się zarówno miłośnikom muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zainteresowanych zapraszamy do Bielska-Białej w piątek 14 stycznia na godzinę 18:00.

Krystian Ochman zaistniał w świecie dzięki udziałowi w The Voice of Poland, który wygrał z wielką pomocą swojego opiekuna i trenera, Michała Szpaka. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się po programie, kiedy nagrał pierwszy autorski singiel pt.: “Światłocienie”. Ten debiut był strzałem w dziesiątkę – utwór w niezwykle krótkim czasie uzyskał status złotej płyty, został też przetłumaczony na język angielski. Młody muzyk zawdzięcza sukces własnemu wokalowi, umiejętnościom artystycznym, ale także pochodzeniu, wywodzi się bowiem z rodziny utalentowanych muzyków: jego dziadek był śpiewakiem operowym, a ojciec grał zespole pop-rockowym Róże Europy.

Podczas koncertu w Bielsku Krystian Ochman zaprezentuje repertuar z pierwszego albumu o nazwie “Ochman” oraz kilka najnowszych singli, w tym oczywiście “Światłocienie”, “Wspomnienie”, czy “Ten sam ja”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.