Koncert Kortez - Kwadro Tour w Oświęcimiu

Koncert Korteza – Kwadro Tour w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 26 październik, godzina 20:45.
Miejsce: Oświęcim, Centrum Kultury.

——

W ramach najnowszej serii koncertów zatytułowanej “Kwadro Tour” Kortez pojawi się w wielu miastach, w tym w Oświęcimiu. Chętnych do posłuchania niesamowicie wrażliwych, pełnych zadumy, emocjonalnych utworów z delikatną oprawą instrumentalną zapraszamy do Oświęcimskiego Centrum Kultury we wtorek 26 października o godzinie 20:45.

Kortez, dokładnie Łukasz Federkiewicz, to jeden z niedocenianych polskich muzyków, kompozytorów i instrumentalistów. Debiutował na castingu do programu “Must be the Music”, niestety bez powodzenia. Całe szczęście, jego talent odkrył i docenił Paweł Jóźwicki, szef wytwórni Jazzboy Records.

Od tamtej pory wokalista za ich pośrednictwem wydaje kolejne albumy, odnoszące niesamowite sukcesy. Przykładowo, jego płyta pt.: “Bumerang” zdobyła aż cztery nominacje do Fryderyków i nagrodę muzyczną radia Trójki. Z kolei współpraca z Dawidem Podsiadło i Krzysztofem Zalewskim zaowocowała wydaniem singla “Początek” promującego Męskie Granie, który w 2019 roku zgarnął Fryderyka w kategorii Utwór Roku.

Jego obecne tournée ma charakter typu stare kontra nowe. Artysta zawita zarówno do miejscowości dawno przez siebie nieodwiedzanych, jak i tych, do których jeszcze nie zawędrował. Z kolei podczas występów zaprezentuje nie tylko własne dawniejsze, najpopularniejsze hity, np. “”Zostań”, “Od dawna już wiem”, “Z imbirem”, ale też wykona swoje nowsze, rzadziej grane piosenki, m.in. “Wracaj do domu”, “Dlaczego z Tobą jestem?”, “Mój dom”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.