9 stycznia: Koncert Kolęd w Cieszynie

9 stycznia: Koncert Kolęd w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 6 stycznia, 2022.
Miejsce: Cieszyn, Dom Narodowy przy COK.

——

Tych, których nie opuścił jeszcze duch tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, Cieszyński Ośrodek Kultury pragnie serdecznie zaprosić na noworoczny Koncert Kolęd. Radosne kolędowanie, czyli wspólne śpiewanie najpiękniejszych polskich i regionalnych pastorałek, odbędzie się w niedzielę 9 stycznia w Domu Narodowym przy COK w Cieszynie o godzinie 17:00.

Na sali widokowej w Cieszyńskim Ośrodku Kultury wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. j. Marcinkowskiej, czyli grupa utalentowanych dzieci, młodzieży oraz dorosłych, których łączy miłość do Ojczyzny, dziedzictwa kulturalnego ich przodków i dorobku artystycznego wszystkich Cieszynian. W ich repertuarze znajdują się m.in. pieśni ludowe z różnych rejonów Śląska lub tradycyjne tańce. Tym razem jednak zaprezentują najwspanialsze polskie kolędy i góralskie pastorałki celebrujące okres świąt Bożego Narodzenia wraz z nadejściem zbliżającego się Nowego Roku.

To jedna z najbardziej niepowtarzalnych okazji, by śpiewająco wejść w nowy, 2022 rok.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.