Koncert Klamka w Bielsku-Białej

Koncert Klamka w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 21 październik, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Galeria Bielska.

——

W Galerii Bielskiej wystąpi Klamka, czyli kilkuosobowa formacja instrumentalna grająca utwory w stylu na pograniczu jazzu. Ich z lekka popowe, elektroniczne aranżacje z pewnością oczarują prawdziwych miłośników muzyki jazzowej.

Zainteresowanych zapraszamy do zakupienia biletów i zarezerwowania sobie wolnego terminu w czwartek 21 października o godzinie 19:00.

Czym jest Projekt Klamka? To grupa przyjaciół artystów-muzyków, producentów muzycznych, instrumentalistów oraz wokalistów z okolic Bielska-Białej, którzy od niedawna, bo od około roku, tworzą wspólnie fantastyczne brzmienia.

To pasjonaci sztuki, pozytywnie zakręceni na punkcie muzyki z gatunku smooth jazz, soul, folk, pop, rock. A przede wszystkim, to twórcy niesamowicie chwytliwego albumu pt.: “Tribute to Chris Cornell” napisanego na cześć zmarłego w 2017 roku amerykańskiego frontmana zespołu Soundgarden. Utwory z tej właśnie debiutanckiej płyty przedstawi grupa Klamka podczas swojego koncertu w Bielsku.

Klamka zebrała same pozytywne recenzje krytyków medialnych, m.in. gościła w audycjach radiowych “Teraz Rock”, Jazzsoul.pl czy Wyspa.fm.

To projekt z przyszłością, przeznaczony do wielkich rzeczy, stojący w opozycji do zwykłych, nastawionych na sprzedaż i marketing autorów. Taki koncert z pewnością warto zobaczyć na własne oczy!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.