Koncert Kasi Kowalskiej w Bielsku-Białej

Koncert Kasi Kowalskiej w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 23 październik, godzina 20:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Bielsko-Biała ma zaszczyt ugościć na terenie miasta artystkę wielkiego formatu, która wystąpi wraz z zespołem na jubileuszowym koncercie w Domu Muzyki w BCK już w sobotę 23 października! Fanów Kasi Kowalskiej, a także wielbicieli dobrej, solidnej dawki muzyki pop oraz rock rodem z naszej ojczyzny zapraszamy serdecznie na godzinę 20:00.

Kasia Kowalska jest obecna na polskiej scenie muzycznej ponad 25 lat. W 1994 roku rozpoczęła jednak karierę solową, która zaowocowała wspaniałym sukcesem na ogromną skalę, o jakiej nikomu się nawet nie śniło. Podbiła serca słuchaczy swoją charyzmą, wrażliwością sceniczną, jedyną w swoim rodzaju żywiołowością, a przede wszystkim – niezapomnianymi hitami.

Pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków na pamięć zna przeboje takie jak “Prowadź mnie”, “Antidotum”, “Spowiedź” czy “A to co mam”.

Za swoje dokonania w sferze muzycznej i nie tylko otrzymała mnóstwo prestiżowych nagród oraz odznaczeń, w tym kilka Fryderyków, kilka Superjedynek, tytuł artystki roku 2003 w plebiscycie Eska Music Awards czy Bursztynowego Słowika.

Najnowsza trasa koncertowa to sentymentalna podróż wstecz i festiwal w formacie The Best Of. Uczestników czeka występ pełen wrażeń i wzruszeń po latach – usłyszymy największe hity wokalistki, ale nie zabraknie również nowości z jej ostatniego albumu pt: “AYA”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.