Koncert "Justyna Steczkowska - 25 lat" w Bielsku-Białej

Koncert “Justyna Steczkowska – 25 lat” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 6 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki.

——

Na 25 urodziny kariery muzycznej Justyna Steczkowska wyruszyła w niezwykłą trasę koncertową: 25 występów i 25 specjalnie zaproszonych na wyjątkową okazję gości. Ostatni koncert z tej serii odbędzie się w sobotę 6 listopada na deskach Domu Muzyki w Bielsku-Białej o godzinie 19:00. Fanów piosenkarki serdecznie do Bielskiego Centrum Kultury po zakup biletów.

Justyny Steczkowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. To artystka wielkiego formatu, istny kameleon polskiej sceny artystycznej: pisze teksty piosenek, komponuje, koncertuje, gra na skrzypcach, fotografuje, udziela się w mediach i programach artystycznych, występuje w filmach lub teatrze, projektuje własne kolekcje ubrań, prowadzi czynną działalność charytatywną.

Jednakże najbardziej zasłynęła ze swojego spektakularnego głosu o rozpiętości sięgającej aż czterech oktaw. Śpiewała nim największe przeboje znane wszystkim Polakom, m.in. “Dziewczyna Szamana”, “Oko za oko, słowo za słowo”, “Grawitacja”, “Tatuuj mnie”. Za swój niepowtarzalny talent, uwodzicielski wizerunek i niewątpliwe sukcesy w dziedzinie muzyki otrzymała wiele nagród, w tym kilka Fryderyków, trzy Telekamery, Bursztynową Różę oraz Superjedynkę.

Na koncercie w Bielsku nie zabraknie znakomitych hitów we wspaniałej oprawie muzycznej w postaci orkiestry Royal Symphony Orchestra i wizualnej w formie występów niezawodnych tancerzy.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.