Koncert Jazzowy USO9001 w Bielsku-Białej

Koncert Jazzowy USO9001 w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 26 listopad, godzina: 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Galeria BWA.

——

Już w piątek 26 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się koncert jazzowy lokalnych bielskich artystów o tytule “USO9001”. Osoby zainteresowane muzyką jazzową w nietypowej, oryginalnej aranżacji powinny zastanowić się nad przyjazdem na wydarzenie, które rozegra się w Galerii Bielskiej BWA.

Mało mówiący tytuł “USO9001” wywodzi się od słów Undefined Sonoristic Object, które nawiązują do niezidentyfikowanych obiektów latających. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzyka zaprezentowana podczas występu również będzie jak UFO, trudna do zidentyfikowania i jednoznacznego zaklasyfikowania – to niezwykłe połączenie jazzu z klasyką oraz wpływami elektronicznymi. Uczestnicy impezy będą świadkami naprawdę kosmicznego przedstawienia!

Podczas koncertu wystąpią lokalne sławy muzyki jazzowej, m.in.:

  • Miłosz Pieczonka – młody, utalentowany saksofonista;
  • Jan Pieniążek – perkusista, laureat nagrody Muzyk Roku 2020;
  • Jan Galosz – gitarzysta i instrumentalista;

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.