Koncert Guzior "Pleśń" w Bielsku-Białej

Koncert Guzior “Pleśń” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 3 grudzień; godzina 22:00, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Klimat.

——

Oto prawdziwa gratka dla pełnoletnich entuzjastów mocnych brzmień oraz niebanalnych tekstów. Słynny raper Guzior da niesamowity koncert w bielskim Klubie Klimat, a w jego repertuarze znajdą się hity z ostatniego albumu pt.: “Pleśń”. Zainteresowanych muzyką hip-hopową i rapem zapraszamy do Bielska-Białej w dniu 3 grudnia o godzinie 22:00.

Po dwóch latach przerwy, Mateusz Bluza, czyli Guzior w wielkim stylu powraca na salony! To utalentowany raper i autor niezwykłych tekstów. Zadebiutował krążkami “Evil_Things” i “Evil Twin”, które natychmiast zdobyły ogromną popularność, dzięki czemu błyskawicznie otworzył sobie drogę do współpracy z bardziej doświadczonymi kolegami po fachu, m.in. z Quebonafide, Deysem czy Szpaku. Idąc za ciosem, w 2020 roku wydał kolejny album pt.: “Pleśń”, który już w przedsprzedaży osiągnął status złotej płyty,a obecnie okrył się platyną. Nic dziwnego, że Guzior jest laureatem prestiżowych nagród, w tym Lech Polish Hip-Hop Music Awards za Singiel Roku 2021 z piosenką “Fala”.

Zbliżający się koncert to fantastyczna okazja do usłyszenia na żywo hitów z płyty “Pleśń”, ale także z dwóch poprzednich albumów. Fani z pewnością się nie zawiodą – solidna porcja energii jest w stu procentach gwarantowana!

fot. Guzior Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.