Koncert Grażyny Brodzińskiej w cieszyńskim teatrze

Koncert Grażyny Brodzińskiej w cieszyńskim teatrze

Koncert Grażyny Brodzińskiej w cieszyńskim teatrze

Data Wydarzenia: 6 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Specjalnie dla miłośników opery i operetki na wyjątkowym, mikołajkowym koncercie w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza wystąpi utalentowana sopranistka Grażyna Brodzińska wraz z Marcinem Jajkiewiczem i Orkiestrą Arte Symfoniko.

Grażyna Brodzińska to ulubienica publiczności, istna Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Jest nie tylko znakomitą śpiewaczką operową, ale także aktorką i tancerką. Niezmiennie zachwyca widzów swoim mocnym głosem, niezrównaną elegancją i wybuchowym temperamentem. Jej niezapomniane role śpiewane w najpiękniejszych światowych operach przysporzyły jej niesłabnącą sławę o międzynarodowej skali. Na koncercie w cieszyńskim teatrze artystce towarzyszyć będzie Marcin Jajkiewicz, wokalista jazzowy i rozrywkowy, oraz Orkiestra Arte Symfoniko.

Na niepowtarzalny występ Grażyny Brodzińskiej zapraszamy do cieszyńskiego Teatru im. Adama Mickiewicza we wtorek 6 grudnia o godzinie 18:00. Ten koncert z pewnością będzie idealnym prezentem mikołajkowym dla entuzjastów opery!

fot. Teatr im. A. Mickiewicza w CieszynieCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.