Koncert GraMY doBBro

Koncert GraMY doBBro: charytatywnie w Bielsku-Białej

Koncert GraMY doBBro

Data Wydarzenia: 30 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już niedługo w Bielsku-Białej odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne, czyli 6. edycja koncertu GraMY doBBro, na którym wszyscy artyści zagrają charytatywnie dla mieszkańców miasta i turystów. Do wspólnej zabawy zaprasza sam Prezydent Jarosław Klimaszewski – widzimy się w sobotę 30 lipca o godzinie 19:00 na Rynku Miejskim. Wstęp wolny dla wszystkich!

Ideą koncertów z cyklu GraMY doBBro jest propagowanie pozytywnych wartości, w tym szacunku dla innych, ogólnych zasad tolerancji oraz zwiększanie poczucia wspólnoty w społeczeństwie. Poprzedni koncert zadedykowano ogarniętej wojną Ukrainie. Z kolei najbliższemu występowi przyświecać będzie hasło “Nadzieja” – nadzieja na lepsze jutro, na bycie silnym, na wzajemną pomoc.

Pośród zespołów i wykonawców, którzy zgodzili się zagrać charytatywnie na koncercie GraMY doBBro, znajdą się m.in. Amaya, Anna Guzik, Karolina “Perła” Lapczyk, Klamka, Walimy w Kocioł czy Włóczykije. Gościem specjalnym będzie Leon Voci, lwowska grupa artystów wykonująca utwory z gatunku muzyki klasycznej w nowoczesnym wydaniu.

fot. Jarosław Klimaszewski – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.