Koncert folkowy Wesele z Baciarami

Koncert folkowy Wesele z Baciarami

——

Data Wydarzenia: 20 listopada 2021, godzina: 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Klimat.

——

Zapraszamy na pięć godzin nieprzerwanej zabawy przy muzyce folk w nieokiełznanym rytmie biesiad podhalańskich górali. Już w sobotę 20 listopada w Klubie Klimat w Bielsko-Białej o godzinie 19:00 wystąpią znane i lubiane Baciary. Atmosfera jak na najlepszym weselu gwarantowana!

Baciary to polski zespół folkowy kultywujący tradycję górali spod samych Tatr. Andrzej i Janusz Body, czyli bracia założyciele formacji, największą sławę uzyskali poprzez nowoczesne aranżacje starych przebojów rodem z siedzib domowych naszych dziadków i pradziadków, podając je w odważnym, góralskim wydaniu oraz z charakterystyczną gwarą – całość w połączeniu ze współczesnymi wspływami w postaci popu, rocka i disco. Od 2002 roku prezentują wyjątkową muzykę taneczną, która porwała do tańca tysiące Polaków.

Na koncercie pokażą swoje oryginalne podejście do grania poprzez autorskie, najpopularniejsze w ich repertuarze utwory – słuchacze będą mieli okazję usłyszeć na żywo m.in. takie hity jak “Oczy zielone”, “Nic do stracenia” czy “Żyje się raz”.

fot. Baciary Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.