Koncert Baranovski w Bielsku-Białej

Koncert Baranovski w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 19 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Klimat.

——

W najbliższym czasie, bo już w piątek 19 listopada, Bielsko odwiedzi młody, niezwykle utalentowany wokalista Baranovski, autor piosenki “Czułe miejsce”. Ci, którzy po odczytaniu tytułu od razu słyszą w głowie ten chwytliwy utwór goszczący często na falach radiowych albo w programach stacji muzycznych, powinni rozważyć udział w wydarzeniu. Na jedyny w swoim rodzaju koncert zapraszamy do bielskiego Klubu Klimat o godzinie 19:00.

Baranovski to niespełna trzydziestoletni kompozytor, który w wyjątkowo krótkim czasie zyskał szeroki rozgłos, na stałe wpisując się w kanon polskiej muzyki popowej. Po raz pierwszy zaistniał dzięki programowi rozrywkowemu “The Voice od Poland”, później współpracował z zespołem Xxanaxx, by ostatecznie od 2018 roku rozpocząć solową karierę. To był strzał w dziesiątkę – wspomniany wcześniej hit “Czułe miejsce” uplasował się na pierwszej pozycji Poplisty radia RMF FM, z kolei nowszy przebój “Lubię być z nią” błyskawicznie podbił wszelkie listy, umożliwiając artyście zdobycie statusu diamentowej płyty.

Na koncercie w Bielsku-Białej, oprócz tych dwóch odnoszących największe sukcesy kawałków, z pewnością usłyszymy pozostałe utwory z albumów “Zbiór” i “Baranovski 2”, a także najnowszy singiel “Tęskno mi do gwiazd”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.