Koncert "Anna Wyszkoni - akustycznie"

Koncert “Anna Wyszkoni – akustycznie”

——

Data Wydarzenia: 7 listopad, godzina 17:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Popularna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, Anna Wyszkoni świętuje swoje 25 lat na polskiej scenie muzycznej. W ramach podsumowania zorganizowała wyjątkową serię koncertów dla swoich fanów, podczas których nie zabraknie największych hitów artystki, bogatej oprawy akustycznej i wizualnej oraz towarzyszącego jej zespołu na czele z Markiem Raduli, niepowtarzalnym gitarzystą. Pierwszy przystanek – Bielskie Centrum Kultury, niedziela 7 listopada o godzinie 17:00.

Anna Wyszkoni to artystka z bogatym bagażem doświadczeń. Zadebiutowała jako wokalista zespołu Łzy. Po kilku latach usilnej walki o sławę zdobył ogromny rozgłos dzięki przebojom takim jak “Agnieszka już dawno…” czy “Narcyz się nazywam” z albumu “W związku z samotnością”, który osiągnął status platynowej płyty. Od tamtej pory nieustannie odnosili coraz większe sukcesy, jednak artystka zdecydowała się zakończyć współpracę z grupą “Łzy”, po tym, jak jej pierwszy solowy singiel “Pan i Pani” został przyjęty bardzo ciepło przez krytyków.

Od 2010 roku tworzy na własnych zasadach. Zasłynęła przede wszystkim dzięki solowemu albumowi “Pan i Pani” oraz “Życie jest w porządku” wraz z piosenkami “Z ciszą pośród czterech ścian”, “Lampa i sofa” czy “Zapytaj mnie o to, kochany”. Te oraz pozostałe hity Anny Wyszkoni usłyszymy na najbliższym koncercie w Bielsku, zarówno w tradycyjnej, dobrze znanej odsłonie, jak i w nowej, akustycznej wersji.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.