Koncert Andrzej Piaseczny Kameralnie w Bielsku-Białej

Koncert Andrzej Piaseczny Kameralnie w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 15 listopad, godzina 20:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w BCK.

——

Zapraszamy na wyjątkowo liryczny i sentymentalny koncert jednego z najbardziej rozpoznawanych artystów polskiej sceny muzycznej. Piasek, bo o nim tutaj mowa, zaśpiewa swoje największe przeboje we wzruszającej aranżacji, która z pewnością porwie serca słuchaczy. Wiernych fanów twórczości oraz romantycznego głosu Andrzeja Piasecznego zachęcamy do zakupienia biletów na występ w poniedziałek 15 listopada o godzinie 20:00.

Andrzej Piaseczny to nie tylko niezwykle utalentowany wokalista i znany celebryta, ale także aktor telewizyjny znany m.in. z serialu Złotopolscy. Na swoim koncie posiada ponad dwanaście albumów studyjnych oraz kilka występów w programach rozrywkowych, m.in. “Bitwa na głosy” czy “The Voice of Poland”. Reprezentował Polskę na 46 Konkursie Piosenki Eurowizji.

Jest laureatem prestiżowych nagród: SuperJedynek, Fryderyka, Telekamery, Eska Music Award. Jednak najgłośniej było o nim ostatnimi czasy za sprawą jego coming-outu, którego dokonał na falach Radia Zet.

W kameralnej, wręcz intymnej atmosferze nadchodzącego koncertu wykona starannie wyselekcjonowane przez niego autorskie utwory w wyjątkowej oprawie muzycznej. To szczególne wydarzenie dla entuzjastów muzyki lirycznej, którego nie wolno przegapić!

fot. Facebook Andrzej Piaseczny

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.