Kolorowe podwórko

Kolorowe Podwórko – wystawa ilustracji w Węgierskiej Górce

Kolorowe podwórko

Data Wydarzenia: 6 sierpnia, 2022;
Miejsce: Węgierska Górka, powiat żywiecki;

——

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Kolorowe Podwórko, na której zobaczymy cały szereg prac autorstwa pani Aleksandry Waligóry, rodowitej mieszkanki powiatu żywieckiego i ilustratorki licznych książek o różnej tematyce.

Aleksandra Waligóra to studentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Pochodzi z Węgierskiej Górki, ale na stałe mieszka i pracuje w Gdańsku. Pomimo młodego wieku udało jej się zaistnieć w świecie sztuki jako ilustratorka książek dla dzieci i nie tylko. W swoich pracach często wykorzystuje mocne kolory, motywy bajkowe i elementy humorystyczne. Jej najnowsza wystawa Kolorowe Podwórko z pewnością spodoba się każdej grupie odbiorców.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy Kolorowe Podwórko autorstwa Aleksandry Waligóry. Zainteresowanych zapraszamy w dniu 6 sierpnia o godzinnie 15:30 do Hali Widokowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.

 

fot. OPG Węgierska Górka – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.