Kolejkoland

Kolejkoland – bezpłatna wystawa klocków w Gemini Park

Kolejkoland

Data Wydarzenia: do 1 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Od 5 sierpnia w bielskim centrum handlowym Gemini Park można obejrzeć niesamowitą wystawę o nazwie Kolejkoland, która ukazuje minaturowe makiety kolei wiernie odzwierciedlające rzeczywistość pomniejszone aż 87 razy. Całość niezmiernie pobudza wyobraźnię i sprawia, że w każdym z nas obudzi się dziecko.

W miniaturowym świecie Kolejkolandu zobaczymy rzeczywiste scenerie kolejowe z klocków LEGO i innych zbudowane w skali 1:87 i 1:21. Wybrane strefy są interaktywne i przeznaczone do zdalnego sterowania przez zwiedzających, co stanowi wyjątkową atrakcję zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Największa z nich, wielopoziomowa makieta przedstawiająca realny krajobraz alpejski z koleją w tle, powstawała przez 10 lat i stanowi prawdziwe, małe dzieło sztuki.

Wystawa Kolejkoland jest całkowicie bezpłatna i dostępna na 1. piętrze w bielskim Gemini Park od poniedziałku do soboty w godzinach od 11:00 do 19:00. Będzie czynna dla zwiedzających aż do 1 września.

fot. Gemini Park Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.