Klub Gaja prowadzi zbiórkę pieniędzy na dentystę dla koni

Klub Gaja prowadzi zbiórkę pieniędzy na dentystę dla koni

Klub Gaja prowadzi zbiórkę pieniędzy na dentystę dla koni

Data Wydarzenia: do 30 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Zwierzęta potrzebują pomocy! Wkrótce skończy się zbiórka pieniędzy dla podopiecznych organizacji Klub Gaja, która gromadzi środki na dentystę dla koni. Interwencja stomatologa była pilnie potrzebna zwłaszcza starszym klaczom i ogierom.

Pod koniec września stadninę Klubu Gaja odwiedził dentysta, który podczas rutynowej kontroli stwierdził poważne problemy uzębienia u dwóch starszych podopiecznych. Klacz o imieniu White Lady straciła kolejnego zęba, z kolei ogier Pegaz utracił ich aż pięć! Oba konie są w fazie rehabilitacji i przyjmują antybiotyki, ale wolontariuszom Klubu Gaja pozostał do opłacenia pokaźny rachunek za ich leczenie. Z tego powodu powstała zbiórka mająca na celu uzbieranie niezbędnych środków – organizacja może liczyć jedynie na pomoc ze strony darczyńców.

Zbiórka pieniędzy dla koni z Klubu Gaja potrwa jeszcze tylko kilka dni, dokładnie do godziny 23:59 w dniu 30 października. Serdecznie zachęcamy do jej wsparcia – link znajdziecie tutaj.

fot. Klub GajaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.