Klub Aktywnych Mam w bielskiej Kubiszówce

Klub Aktywnych Mam w bielskiej Kubiszówce

Klub Aktywnych Mam w bielskiej Kubiszówce

Data Wydarzenia: od 21 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W bielskiej Kubiszówce startuje Klub Aktywnych Mam, czyli spotkania kobiet, które pragną się realizować nie tylko poprzez wychowywanie dzieci. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy w bardzo przyjaznej atmosferze. To wspaniała okazja dla każdej mamy, by przy kawie oraz w przemiłym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego.

Klub Aktywnych Mam jest nie tylko szansą na wyrwanie się z wiru codziennych obowiązków czy na otrzymanie wsparcia ze strony innych matek. W programie spotkań w Kubiszówce znajdą się zajęcia dotyczące kształtowania wielu umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Uczestniczki poznają m.in. zagadnienia związane z rozwojem osobistym, techniki arteterapii, sposoby prawidłowej i efektownej autoprezentacji czy metody rozwijania zdolności przywódczych.

Na cotygodniowe spotkania Klubu Aktywnych Mam zapraszamy do Kubiszówki już od 21 września – kolejne odbywać się będą w każdą środę o godzinie 10:00. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, niezbędne jest jedynie wcześniejsze zapisanie się na zajęcia.

fot. MDK Bielsko / DK KubiszówkaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.