Kino Janosik zaprasza na świąteczny seans filmowy

Kino Janosik zaprasza na świąteczny seans filmowy

Kino Janosik zaprasza na świąteczny seans filmowy

Data Wydarzenia: 23-29 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Jeśli nie macie pomysłów na ciekawe spędzenie przerwy pomiędzy świętami a nadchodzącym Sylwestrem, to jeszcze nic straconego! Żywieckie Kino Janosik zaprasza wszystkich kinomaniaków na świąteczny seans filmowy – w repertuarze znajdą się propozycje zarówno dla wielbicieli fantastyki, jak i dla rodzin z dziećmi.

Kino Janosik postarało się, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom żywieckich widzów i zaserwować im różnorodnych repertuar. Podczas świątecznego seansu filmowego obejrzymy najnowszego Avatara Jamesa Camerona oraz Świąteczną Niespodziankę, pełen ciepła i miłości film familijny dla całej rodziny.

Więcej informacji na temat obu filmów, cen biletów oraz ich dostępności znajdziecie na stronie internetowej żywieckiego Kina Janosik. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w świątecznym seansie filmowym w dniach od 23 do 29 grudnia.

Pamiętajmy jednak, że w wigilię i pierwszy dzień świąt Kino Jamosik będzie nieczynne!Żywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.