Kiermasz rzeczy używanych w Cieszynie

Kiermasz rzeczy używanych w Cieszynie

Kiermasz rzeczy używanych w Cieszynie

Data Wydarzenia: 6 listopada, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

W Domu Narodowym w Cieszynie odbędzie się kiermasz rzeczy używanych pod nazwą Drugie Życie Rzeczy – Ciuch w Ruch. To kolejny projekt w ramach podejmowanych przez cieszyński urząd działań ekologicznych mających na celu edukację mieszkańców. Do udziału w akcji zaprasza Burmistrz Miasta we współpracy z Fundacją EKOARKA.

Kiermasz rzeczy używanych w Cieszynie zorganizowano z myślą o rozpowszechnianiu wśród mieszkańców wiedzy na temat prawidłowej utylizacji odpadów oraz ich ponownym wykorzystywaniu. W trakcie akcji uczestnicy będą mogli sprzedać lub wymienić najróżniejsze przedmioty w bardzo dobrym stanie, które do tej pory stały zakurzone na półkach lub pozostawały schowane w garażach. W ten sposób niepotrzebne rzeczy zyskają drugie życie, a ich właściciele otrzymają okazję do dodatkowego zarobku i zrobienia porządku wokół domu.

Chętnych do wystawienia starych przedmiotów lub zakupienia nowych zapraszamy w niedzielę 6 listopada do sali widowiskowej w Domu Narodowym w Cieszynie w godzinach od 09:00 do 14:00.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.