Kamienickie Kolędowanie w Domu Kultury w Kamienicy

Kamienickie Kolędowanie w Domu Kultury w Kamienicy

Kamienickie Kolędowanie w Domu Kultury w Kamienicy

Data Wydarzenia: 20 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Dom Kultury w Kamienicy zachęca wszystkich do udziału we wspólnym Kamienickim Kolędowaniu! W przerwach pomiędzy kolędami nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Na choinkę.

W repertuarze Kamienickiego Kolędowania nie zabraknie najpiękniejszych kolęd bożonarodzeniowych, które z pewnością dobrze zna każdy z nas. Na scenie wystąpią zespoły muzyczne z Domu Kultury w Kamienicy oraz lokalni bielscy muzycy. Oprócz tego w trakcie trwania koncertu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Na choinkę, w ramach którego w sali widowiskowej umieszczona będzie specjalna choinka udekorowana pracami konkursowymi.

Na wspólne Kamienickie Kolędowanie zapraszamy do Domu Kultury w Kamienicy we wtorek 20 grudnia o godzinie 17:00 – wstęp wolny dla wszystkich miłośników świątecznych kolęd!

fot. Dom Kultury w KamienicyBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.