Kabaret Młodych Panów premierowo w Beskidach!

Kabaret Młodych Panów premierowo w Beskidach!

Kabaret Młodych Panów premierowo w Beskidach!

Data Wydarzenia: 8-13 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn, Bielsko-Biała, Żywiec;

——

Dobra wiadomość dla tych, którzy uwielbiają się pośmiać! Znany i lubiany Kabaret Młodych Panów rusza w Polskę z najnowszym programem komediowym pod tytułem Co Się Stało? . Swoją trasę rozpoczną od Beskidów – premierowo wystąpią m.in. w Cieszynie.

Kabaretu Młodych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać. Charakterystyczny kwartet z Robertem Korólczykiem na czele od wielu lat rozbawia polską publiczność niewybrednymi żartami i błyskotliwym humorem. Ich najnowszy program komediowy Co Się Stało? to ironiczna odpowiedź na zadane w tytule pytanie – w końcu jeśli pytamy, co się stało, to coś przecież musiało się stać! Tym samym artyści zachęcają do rozmów, do dzielenia się doświadczeniami i emocjami.

Premiera programu Co Się Stało? nastąpi w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie już 8 grudnia o godzinie 19:00. Nie martwcie się, jeśli się nie załapiecie! Kolejne premierowe występy Kabaretu Młodych Panów odpowiednio 9 i 10 grudnia w Bielsku-Białej, 11 i 12 grudnia znów w Cieszynie, a 13 grudnia w Żywcu.

fot. Kabaret Młodych Panów – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.