Juszczyna Festiwal

Juszczyna Festiwal po raz drugi – aż 8 koncertów w jeden dzień!

Juszczyna Festiwal

Data Wydarzenia: 23 lipca, 2022;
Miejsce: Juszczyna, powiat żywiecki;

——

Już wkrótce, bo w sobotę 23 lipca, odbędzie się druga edycja Juszczyna Festiwal, czyli wydarzenia kulturalnego, sportowego i rozrywkowego z mnóstwem atrakcji dla turystów i mieszkańców powiatu żywieckiego. W ramach imprezy rozegra się aż 8 koncertów gwiazd, będą też animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Do wspólnej zabawy zapraszamy do miejscowości Juszczyna w Gminie Radziechowy-Wieprz.

Juszczyna Festiwal to głównie koncerty. W tym roku motywem przewodnim imprezy jest Muzyczny Miszmasz z uwagi na dużą różnorodność tematyczną występów artystycznych: będzie folkowo, bluesowo, rockowo, hip hopowo i popowo. Gwiazdą wieczoru będzie ZEUS, znany raper i producent muzyczny, zdobywca dwóch platynowych płyt. Pośród pozostałych atrakcji znajdziemy także:

  • strefę wypoczynku z piaskiem i leżakami;
  • strefę gastronomiczna z pysznym jedzeniem;
  • strefę zabaw z animacjami dla dzieci, dmuchańcami i jazdą konną dla dzieci;
  • walki templariuszy;
  • pokazy strongmanów i spadochroniarzy;
  • świętowanie dwudziestolecia klubu LKS Juszczyna;
  • stragany z pamiątkami i gadżetami;

Juszczyna Festiwal rozpocznie się o godzinie 14:00 – wstęp wolny dla każdego!

fot. Juszczyna Festiwal – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.