Małgorzata Ostrowska - The Best Of w Bielsku-Biała

Festiwal Folk i Rock’n’Roll w Juszczynie

——

Data Wydarzenia: 14 sierpnia, godzina 15:00.
Miejsce: Juszczyna.

——

Klub sportowy LKS Juszczyna organizuje pierwszą edycję festiwalu muzycznego Lato z LKS Juszczyna.

Lato z LKS odbędzie się już 14 sierpnia na terenie przyszłego boiska sportowego w Juszczynie, start od godziny 15:00. Wstęp darmowy, zaproszeni są wszyscy bez względu na wieki upodobania muzyczne. Festiwal poprowadzi dziennikarz Marcin Twardysko i trener LKS Juszczyna Maciej Skolarz. Dobra zabawa, solidna porcja muzyki, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji gwarantowane.

Wystąpią lubiani regionalni artyści: Rodzinna Kapela Wrzeszczów, TON, FREE TRIP, GROMY CO, którzy zagrają zarówno w klimatach folkloru górskiego oraz żywieckiego, jak i solidnego brzmienia Rock’n’Rolla czy międzynarodowych hitów. Żaden fan muzyki z pewnością nie będzie się nudzić i odnajdzie coś dla siebie.

Atrakcje Festiwalu w Juszczynie

Oprócz koncertu, festiwal prezentuje atrakcje przygotowane przez m.in. żołnierzy z 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego, OSP Juszczyna i LKS Juszczyna. W ofercie znajduje się:

  • pokaz wojskowego hummera;
  • możliwość założenia wojskowego sprzętu, np. spadochronu desantowego;
  • pokaz nowego wozu strażackiego OSP Juszczyna;
  • przeprowadzenie akcji ratowniczej rozcinania samochodu;
  • spotkanie z Klubem Honorowych Dawców Krwi;
  • dostęp do strefy Chillout z leżakami;
  • licytacje z nagrodami;
  • atrakcje dla dzieci: zabawy, malowanie twarzy;
  • nauka prawidłowego udzielania pierwszej pomocy (RKO);
  • zaplecze gastronomiczne: kiełbaski z grilla, wojskowa grochówka, lody, ciasta, lemoniada, zimne piwo;

Wydarzenie zakończy się imprezą taneczną z DJ Vincit, która trwać będzie do późnych godzin nocnych.

Juszczyna Beskid Żywiecki

Uczestnicy festiwalu skorzystają z niezapomnianej okazji, jaką jest zwiedzanie miejscowości Juszczyna, której nazwa pochodzi od przepływającego niedaleko niej potoku.

To jedna z najpiękniejszych, najbardziej gościnnych wsi na Żywiecczyźnie. Dawniej stanowiła część folwarku w Wieprzu. Dziś słynie jako ośrodek sportowy oraz siedziba klubu LKS Juszczyna, grającego w 6 lidze polskiej (klasie A).

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.