JetCamp: Brenna i Bielsko-Biała najlepsze do kempingu

JetCamp: Brenna i Bielsko-Biała najlepsze do kempingu

JetCamp: Brenna i Bielsko-Biała najlepsze do kempingu

Data Wydarzenia: 15 września, 2022; 
Miejsce: Brenna / Bielsko-Biała;

——

Jak na kemping, to tylko w Beskidy! Dwie miejscowości turystyczne z regionu, Brenna i Bielsko-Biała, zajęły bardzo wysokie miejsca w jednej z kategorii plebiscytu na najlepsze polskie miejsca kempingowe organizowanego przez popularny portal o tematyce biwakowej o nazwie JetCamp. Oba miasta zostały wyróżnione na tle 228 innych zgłoszonych do badania propozycji.

Portal JetCamp od wielu lat zajmuje się rezerwowaniem i polecaniem najlepszych miejscówek do biwakowania nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Plebiscyt na najlepsze polskie miejsca kempingowe powstał w oparciu o ocenę biwakowiczów i ogólne warunki do biwaków panujące w danej gminie. Badaniu podlegało aż 230 kempingów w naszym kraju, z czego wszystkie zakwalifikowano do odpowiednich kategorii – sprawdzano najpopularniejsze miejsca biwakowe na wybrzeżu, w górach i w każdym województwie.

Jak się okazało, wyniki opublikowane w dniu 19 sierpnia tego roku dowiodły, że w województwie śląskim największą popularnością cieszy się kemping w miejscowości Brenna, który zwyciężył dzięki średniej ocenie wynoszącej 9.8 punktów. Na drugiej pozycji uplasowały się Tarnowskie Góry z oceną 9.2 punktów. Z kolei trzecie miejsce przypadło miejscom kempingowym w mieście Bielsko-Biała, gdzie ich łączna ocena wyniosła równe 9 punktów.

Zainteresowanych odsyłamy do artykułu na stronie internetowej portalu JetCamp – tam dowiecie się, w jaki sposób oceniano i wybierano najlepsze polskie miejsca do biwakowania.Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.