Jazzowa Jesień na scenie BCK

Jazzowa Jesień na scenie BCK

Jazzowa Jesień na scenie BCK

Data Wydarzenia: 17-20 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Specjalnie dla miłośników jazzu w dniach od 17 do 20 listopada odbędzie się jubileuszowa 20. edycja popularnego festiwalu muzycznego, czyli Jazzowa Jesień im. Tomasza Stańko w Bielsku-Białej. Każdego wieczora na scenie w BCK wystąpi wyjątkowy artysta prezentujący wyrafinowaną muzykę z myślą o prawdziwych koneserach muzyki.

Tegoroczna edycja Jazzowej Jesieni ma wyjątkowy charakter ze względu na obchodzone w tym roku 80. urodziny założyciela festiwalu, polskiego trębacza, kompozytora i muzyka jazzowego Tomasza Stańko. Z tego powodu BCK zadbało o cały szereg koncertów na poziomie – ku uciesze fanów zagrają kolejno:

  • Tomasz Dąbrowski & Istnienia Poszczególne i Bobo Stenson Trio (czwartek 17 listopada);
  • Marcin Masecki, Lutosławski Quartet, Avishai Cohen Quartet, Anna Lobedan i Grzegorz Tarwid (piątek 18 listopada);
  • Nik Bärtsch’s Mobile i Paweł Mykietyn z Royal String Quartet (sobota 19 listopada);
  • Stańko na Głos: Envee, Michałowski i Goście (niedziela 20 listopada);

Wszystkie koncerty Jazzowej Jesieni rozpoczną się na scenie w BCK o godzinie 18:00 w wyznaczony dzień. Więcej informacji na temat występów artystów oraz cen biletów znajdziecie na stronie internetowej festiwalu.

fot. Jazzowa Jesień – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.