Jarmark świąteczny na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym

Jarmark świąteczny na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym

Jarmark świąteczny na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym

Data Wydarzenia: 10-11 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Miasto Cieszyn obfituje w bożonarodzeniowe atrakcje! Oprócz trwającego już cieszyńskiego Jarmarku św. Mikołaja, Zamek Cieszyn organizuje wyjątkowy kiermasz świąteczny na Wzgórzu Zamkowym, na którym odwiedzającym z pewnością nie zabraknie ciepłych przekąsek i pysznych przysmaków!

Na jarmarku świątecznym na Wzgórzu Zamkowym będzie można spotkać aż 30 różnych wystawców z różnorodnym bożonarodzeniowym asortymentem. Cieszyć oko będą tradycyjne stoiska rękodzielnicze, a także punkty gastronomiczne z regionalnymi przysmakami przyrządzanymi na miejscu – będą soki i konfitury domowej receptury, oscypki z grilla, grzane wino i mnóstwo słodkości. Poza tym nie zabraknie innych atrakcji, np. spotkania z Mikołajem i elfami czy pokazu iluzji magicznych.

Jarmark świąteczny na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym odbędzie się w najbliższy weekend 10 i 11 grudnia. Serdecznie zapraszamy na dwa dni świetnej zabawy pełnej przepysznych przysmaków!

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.