Jarmark św. Wita

Jarmark św. Wita wkrótce na Rynku w Żywcu

Jarmark św. Wita

Data Wydarzenia: 22-24 lipca, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

W najbliższy weekend odbędzie się wydarzenie organizowane specjalnie z myślą o lokalnych rzemieślnikach i rękodzielnikach. Jarmark św. Wita na Rynku w Żywcu to wielka cykliczna impreza, na której jak co roku zaprezentują się liczni wystawcy z własnymi wyrobami rzemieślniczymi, spożywczymi i z dziedziny sztuki ludowej.

Na Jarmarku św. Wita pojawią się regionalni wytwórcy, producenci, artyści, rzemieślnicy i rękodzielnicy z całej Żywiecczyzny. Jak zwykle na swoich straganach pokazywać będą prawdziwe bogactwo okolicznej kultury oraz rękodzielnictwa ludowego. Na Rynku w Żywcu nie zabraknie więc stoisk z ozdobną ceramiką, z wyrobami z drewna i wikliny, a także z tradycyjnymi produktami kulinarnymi, w tym z wędlinami, serami, miodami, własnymi nalewkami czy przyprawami.

Do podziwiania i spróbowania wyrobów lokalnych rzemieślników zachęcamy w dniach od 22 do 24 lipca od godziny 09:00 aż do 19:00 w każdy dzień festiwalu.

fot. Jarmark św. Wita – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.