Jarmark św. Mikołaja w Cieszynie - na dobry początek świąt!

Jarmark św. Mikołaja w Cieszynie – na dobry początek świąt!

——

Data Wydarzenia: 3 – 23 grudnia, 2021.
Miejsce: Cieszyn – Rynek.

——

Miasto Cieszyn wyjątkowy, wprost magiczny jarmark, czyli aż dwadzieścia dni wyśmienitej zabawy! W programie przewidziano zarówno codzienne kiermasze od lokalnych rękodzielników, dwa weekendy handlowe, jak i wiele różnorodnych występów artystyczno-kulturalnych. Festiwal potrwa od piątku 3 grudnia i potrwa aż do Wigilii.

Na główny plan wysuną się stoiska od ponad pięćdziesięciu różnych wystawców ulokowane na Rynku w Cieszynie. Oprócz rozmaitych dekoracji świątecznych, ręcznie tkanych obrusów, ozdobnych kartek z życzeniami czy uroczych drewnianych zabawek będzie można spróbować lokalnych przysmaków, w tym aromatycznych win, przepysznych miodów lub wykwintnych serów.

Nie zabraknie plejady imprez i wydarzeń artystycznych. Uczestnicy jarmarku będą mieli okazję posłuchać koncertów regionalnych sław, wziąć udział w warsztatach o tematyce świątecznej, obejrzeć ciekawe spektakle teatralne albo charytatywne spotkania sportowe. Na dobry początek festiwalu już 3 grudnia wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Na otwarcie cieszyńskiego jarmarku zapraszamy w sobotę 4 grudnia na godzinę 17:00 na rynek miasta, gdzie nastąpi symboliczne rozświetlenie choinki.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.