Jarmark na Zabłociu w Żywcu - dla dzieci i nie tylko!

Jarmark na Zabłociu w Żywcu – dla dzieci i nie tylko!

Jarmark na Zabłociu w Żywcu - dla dzieci i nie tylko!

Data Wydarzenia: 11 czerwca, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Tych, którzy nie mają żadnych planów na najbliższy weekend, zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowym Jarmarku na Zabłociu w Żywcu pełnym niesamowitych atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Do wspólnej zabawy zapraszamy już w sobotę 11 czerwca o godzinie 11:11 na Placu za Dworcową 2, za Biskupinem.

W ramach Jarmarku na Zabłociu zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko. W programie przewidziano miejsce na m.in:

  • stoiska rękodzielnicze lokalnych rzemieślników;
  • meblową wyprzedaż garażową;
  • wspólne dzierganie w ramach Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych;
  • otwartą scenę dla każdego śmiałego śpiewaka;
  • bazarek charytatywny ze strefą leżaków;
  • słodkie przekąski i napoje;
  • atrakcje dla dzieci: w tym animacje, bańki mydlane, pokazy magika;

Jarmark na Zabłociu zakończy spektakl teatralny dla najmłodszych pt. “TEO, przyjazny dinozaur” w wykonaniu Teatru Lufcik na Korbkę, który rozpocznie się o godzinie 16:00.

fot. UM Żywiec – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.