Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Żywcu

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Żywcu

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Żywcu

Data Wydarzenia: 20-22 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Jak zwykle tuż przed świętami Bożego Narodzenia na Rynku w Żywcu odbędzie się już 7. edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie organizowane jest corocznie pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta.

Żywiecki Jarmark Bożonarodzeniowy to impreza, które na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń przedświątecznych w regionie. Oprócz tradycyjnego kiermaszu z produktami rzemieślniczymi i rękodzielniczymi na Rynku w Żywcu nie zabraknie licznych atrakcji, w tym Karaoke Show z nagrodami czy pokazu ognia w wykonaniu tancerzy z grupy Tesserakt. Atmosfera będzie gorąca, nawet pomimo grudniowej pogody.

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa łącznie aż trzy dni, od 20 do 22 grudnia – we wtorek i środę na Rynku w Żywcu zapanuje muzyka z karaoke, z kolei w finałowy czwartkowy wieczór obejrzymy pokaz ognia. Stoiska będą czynne w godzinach od 09:00 do 20:00.

fot. UM ŻywiecŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.