Jakub Poczęty - Stand-Up w Oświęcimiu

Jakub Poczęty – Stand-Up w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 5 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Muzeum Alkoholi Jakob Haberfeld Story.

——

Kolejny popis kabaretowy przed nami – tym razem zobaczymy Stand-Up w wykonaniu Jakuba Poczętego.

Jakub Poczęty, komik z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym, specyficznym stylem bycia oraz bagażem doświadczeń z branży komediowej i nie tylko, wystąpi w oświęcimskim muzeum alkoholi Jakob Haberfeld Story. Dorosłych entuzjastów dobrego humoru lub prześmiewczych monologów satyrycznych zachęcamy do wykupienia biletów na występ, który odbędzie się w piątek 5 listopada o godzinie 19:00.

Jakub Poczęty-Błażewicz to satyryk od paru lat związany z polską sceną kabaretową i realiami Stand-Upu. Brał udział w komediowych programach telewizyjnych, m.in. w TVP, TVN czy Comedy Central, gościł także u Kuby Wojewódzkiego. Czujny obserwator codziennego życia, wyławiający wszelkie absurdy i zgłębiający tematy, których nie powinien poruszać nikt. Wyśmiewa ludzką głupotę ze swoją własną na czele. Widzowie pokochali go za energię, kontakt z publicznością i charakterystyczny sposób myślenia, nakazujący mu ciągle szukać czegoś więcej.

Podczas najbliższego wydarzenia Jakub Poczęty zaprezentuje swój najnowszy materiał komediowy pt.: “Słabość” – opowie o tym, co go osłabia w dzisiejszej rzeczywistości, zdradzi, przed czym trudno mu się powstrzymać, a także pokaże, kto zasługuje na miano prawdziwego bohatera pandemicznego lockdownu.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.