Izabela Janiszewska - spotkanie autorskie w Lipowej

Izabela Janiszewska – spotkanie autorskie w Lipowej

Izabela Janiszewska - spotkanie autorskie w Lipowej

Data Wydarzenia: 18 listopada, 2022;
Miejsce: Lipowa, powiat żywiecki;

——

Miłośnicy powieści kryminalnych z pewnością ucieszą się na wieść o tym, że Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej organizuje spotkanie autorskie z Izabelą Janiszewską, autorką bestsellerowych kryminałów. Na podstawie jej przejmującej serii dzieł powstanie wkrótce nowy serial o tematyce detektywistycznej.

Izabela Janiszewska to była dziennikarka stacji TVN24 i Polsat News, która w swojej twórczości inspiruje się psychologią oraz życiorysami słynnych morderców. Na rynku pisarskim zadebiutowała stosunkowo niedawno, bo w 2020 roku. Mimo to jej debiutancki kryminał o komisarzu komisarzu Brunonie Wilczyńskim i dziennikarce Larysie Luboń doczekał się kontynuacji w postaci doskonale przyjętej trylogii – właśnie o niej autorka opowie podczas spotkania autorskiego w Lipowej.

Na spotkanie autorskie z Izabelą Janiszewską zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej w dniu 18 listopada o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

fot. Gminna Biblioteka Publiczna w LipowejŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.