"Inwestycja z perspektywą" - głosowanie na najciekawszą inwestycję

“Inwestycja z perspektywą” – głosowanie na najciekawszą inwestycję

——

Data Wydarzenia: 29 listopad, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Trwa głosowanie w prestiżowym konkursie pt.: “Inwestycja z perspektywą”. Organizowany przez Polską Agencję Prasową plebiscyt ze 158 zgłoszeń z całej Polski wybierze 3 najciekawsze inwestycje, które powstały dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków przydzielanych z funduszy Unii Europejskiej. Wyboru dokonają internauci.

Bielsko-Białą reprezentują aż dwie inwestycje. Pierwszą z nich jest Beskidzkie Centrum Onkologii do diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych, stanowiące uzupełnienie Szpitala Miejskiego przy ulicy Wyzwolenia – jego budowa kosztowała ok. 130 mln złotych, z czego aż 80 mln pochodzi ze środków unijnych. Druga propozycja to rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 942 w Bielsku-Białej, która znacząco usprawniła transport i komunikację w regionie.

"Inwestycja z perspektywą" - głosowanie na najciekawszą inwestycję

Głosowanie potrwa do 30 grudnia, z kolei laureatów konkursu poznamy tuż po Nowym Roku. Serdecznie zapraszamy do oddania swojego głosu.

fot. UM Bielsko-Biała

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.