I Liga Śląska Mężczyzn w Siatkówce - podboje Cieszyna

I Liga Śląska Mężczyzn w Siatkówce – podboje Cieszyna

——

Data Wydarzenia: 7 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

Trwają właśnie rozgrywki w I grupie I Ligi Śląskiej Mężczyzn w Siatkówce, w której 11 drużyn walczy o tytuł i palmę pierwszeństwa. W ramach klasyfikacji w piątek 7 stycznia odbył się kolejny mecz. Tym razem cieszyński zespół Talent Sferawent rywalizował na wyjeździe z Akademią Talentów Jastrzębie-Zdrój – spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Cieszynian.

Pojedynek był wyrównany, obie drużyny zażarcie walczyły o dominację. Pierwszy set należał do gospodarzy, czyli do siatkarzy z Jastrzębia-Zdroju. Każdy kolejny jednak z niewielką przewagą dwóch, trzech punktów wygrywali cieszyńscy zawodnicy, co doprowadziło w końcu do wygrania całego starcia.

Na obecną chwilę Talent Sferawent Cieszyn znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, tuż za zajmującym drugą pozycję SK Górnik Radlin. Niekwestionowanym liderem klasyfikacji jest KS Rudziniec.

fot. UM Cieszyn / Sport

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.